Kariera

kierowca c+E (HDS)

Obowiązki:
– transport odpadów złomu metali żelaznych i nieżelaznych
– codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego pojazdu
– obsługa żurawia samochodowego HDS
– załadunek i rozładunek kontenerów

Wymagania:

– prawo jazdy kat. C+E

– uprawnienia HDS

– świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy)

– karta kierowcy

– mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– pakiet medyczny

– atrakcyjne wynagrodzenie

– możliwość rozwoju swoich umiejętności.

Więcej informacji tel. 539 531 531

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma FERRYT Sp. z o.o. , ul. Kępska 4B, 45-129 Opole. Aplikując do naszej firmy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez FERRYT Sp. z o.o., w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kepska4b@gmail.com.

Operator koparki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kierownik